Hľadáme nového správcu
budovy Rodinkova

 
Rodinkovo, s veľkou vďakou za službu doterajšiemu vzácnemu správcovi p. Robovi Imriškovi a jeho rodine, hľadá nového správcu budovy Rodinkova. O pozíciu správcu sa môže zaujímať jednotlivec starší ako 25 rokov alebo manželia, ktorí nemajú školopovinné deti resp. mladšie.
​Práca zahŕňa službu aj počas víkendových podujatí a vyžaduje si zručnosť v bežných údržbárskych prácach v interiéri aj exteriéri, vodičský preukaz skupiny B a prax v šoférovaní, základné zručnosti práce s počítačom a internetom.
Komunikatívne schopnosti a radosť zo stretávania sa s novými ľuďmi je vítaná a je prirodzeným predpokladom služby v organizácii, akou je Rodinkovo :)

V prípade záujmu zašlite svoju ponuku a životopis na adresu info@rodinkovo.sk alebo si vyžiadajte viac informácii telefonicky na čísle 0911 911 780, kde na vaše otázky rád odpovie p. Dušan Kamenár, jeden zo zakladateľov Rodinkova a hlavný koordinátor podujatí.

Zároveň vás prosíme o vaše modlitby za hojnosť Božieho požehnania pre rodinu Roba a Márie Imriškovcov, našich doterajších správcov, aby spolu so svojimi deťmi Dorotkou, Damiánom, Noemi a Joachimom mohli v zdraví, láske, radosti a pokoji prežívať poslanie, ktoré im Boh zveril, všade tam, kde ich si On sám pozve. Ďakujeme a chválime Pána za ich prítomnosť a obetavú službu v Rodinkove.