MPZ - Manželská poznávacia značka NTM 2017

 

Milí manželia, podeľte sa o svoju vďačnosť pred celým Slovenskom. Umiestnite do svojho auta tzv. Manželskú poznávaciu značku (MPZ) a vozte ju počas celého Národného týždňa manželstva.

 

Ak aj nežijete v manželstve a vážite si ho ako veľkú hodnotu, pozvite do tejto vlny vďačnosti aj ďalších: svojich rodičov, priateľov či kolegov v práci.

 

Symbolické ŠPZ-tky už nie je možné si objednať v tlačenej podobe. 

Môžete si ich však stiahnuť vo formáte MS WORD (*.doc) a vytlačiť na vlastnej tlačiarni.

 

MPZ pre vlastnú tlač.docx (247510)

 

 

Mená a dĺžka manželstva sú ilustratívne. Na značke, ktorú si stiahnete, je priestor, do ktorého si sami vpíšete svoje mená a dĺžku manželstva (klikne na mená Peter a Lucia a jednoducho ich prepíšte).

 

Predsa však ešte máte šancu získať aj pôvodnú tlačenú MPZ-ku vo formáte A3 a to v predajniach siete KINEKUS (Bratislava, Trenčín, Púchov, Prievidza, Martin, Žilina, Ružomberok, Poprad, Košice). 

Zároveň ďakujeme spoločne KINEKUS za podporu kampane Národný týždeň manželstva!

 

V každom prípade dajte o vďačnosti za vaše manželstvo vedieť celému Slovensku prostredníctvom interaktívnej mapy  NTM 2017 na Slovensku.

 

MALÝ TIP: Vytlačte si viac symbolických ŠPZ-tiek a podarujte ich Vašim príbuzným či známym alebo napr. predavačke, holičke, lekárničke, prevádzkovateľovi autoservisu či pneuservisu, lekárovi či kňazovi, právnikovi a pod., teda aj ľuďom, ktorí denne prichádzajú do kontaktu s mnohými ďalšími ľuďmi, aby im ponúkli symbolickú MPZ a pozvali ich zapojiť sa do Národného týždňa manželstva 2017.

 

Tešte sa... :-) Bavte iných...:-)  Vydávajte svedectvo o kráse manželstva...

 

A buďte požehnaní na vašej ceste manželstva!