Bonusový pobyt

 

VÍKENDOVÝ ODDYCHOVÝ POBYT PRE RODINY

 

Asociácia rodín Slovenska v spolupráci so Sekciou pre rodinu Žilinskej diecézy a s Rodinnou knižnicou ponúka ako bonus rodinám zapojeným do programu Sviatočné euro pre spoločnú cestu víkendový oddychový pobyt pre rodiny s možnosťou načerpať nové duchovné sily.

Sviatočné euro pre spoločnú cestu je projekt na vytváranie knižného fondu a na podporu fungovania Rodinnej knižnice. Kto sa zapojí do tohto projektu, môže získať tento bezplatný víkendový pobyt pre svoju rodinu.

Víkendový oddychový pobyt umožní rodinám využívať všetky  služby, ktoré Rodinkovo ponúka, môže byť príležitosťou na realizáciu vlastného programu v lone nádhernej prírody, alebo môže byť príležitosťou skombinovať obidve možnosti.

Každopádne, víkendový oddychový pobyt je príležitosťou na duchovnú posilu a nové poznanie a je priestorom na zážitok spoločenstva a vytváranie nových priateľstiev. Zaručené  je aj veľké množstvo príležitostí na relax v prírode a na návštevu mnohých zaujímavých miest.

Víkendový oddychový pobyt je úplne bezplatný v prípade, že využijete individuálne stravovanie. Informácie o možnostiach stravovania poskytujeme individuálne.

 

Bližšie informácie o projekte Sviatočného eura pre spoločnú cestu a o bonusovom pobyte môžete získať na telefónnom čísle 0911 911 780.