Vianoce v Rodinkove 

 
Milí priatelia,
 
niekedy sú životné okolnosti veľmi náročné a prinesú bolestivý čas osamelosti a smútku. Počas Vianočných sviatkov, ktoré sa väčšina ľudí usiluje stráviť v kruhu najbližších, sa osamelosť môže stať ešte bolestivejšia. Ak sa v tomto čase blížiacich sa Sviatkov pre akýkoľvek dôvod cítite osamelo, alebo ak máte radi zmenu, 
pozývame vás stráviť Vianoce v Rodinkove spolu s nami - ľuďmi zo slúžiaceho spoločenstva Rodinkova.
 
Spolu si pripravíme štedrovečerný stôl, budeme sa modliť a kto bude chcieť, môže sa pridať aj ku vareniu či pečeniu vianočných dobrôt.
Môžete prísť ako rodina alebo aj ako rodič s deťmi či ako iba tak - sám/sama, aby sme spolu v Božom Duchu  mohli vytvoriť duchovnú rodinu, ktorá sa bude tešiť z narodenia nášho Pána.
 
Budeme vás očakávať od nedele 23.12. od  popoludnia a spoločne strávený čas Vianoc by sme ukončili obedom v pondelok 25.12. na slávnosť Narodenia Pána. Samozrejme, že ak by niekto chcel prísť iba na časť pobytu, napr. iba na Štedrú večeru bude rovnako vítaný.
 
Počas pobytu bude možné prijať aj sviatosť zmierenia a každý deň bude možné zúčastniť sa aj na slávení Eucharistie.
 
Pobyt bude možné uhradiť formou dobrovoľného príspevku, aby sa prípadný nedostatok financií nestal pre niekoho prekážkou. 
 
Ak vás pozvanie zaujalo, vyplňte prosíme túto PRIHLÁŠKU, najneskôr do 18.12.
 
V prípade, že by ste chceli toto pozvanie odporučiť niekomu, kto nevyužíva internet, dajte nám to vedieť
na info@rodinkovo.sk alebo telefonicky na 0911 911 780. 
 
 
Tešíme sa... :)