Program pre manželov v ťažkostiach I.
(Rodinkovo, 9.-14. apríl 2019)

                                                                              (Autor: Alexandr Milov)

 

Tento program je určený pre manželov, ktorí prechádzajú ťažkým obdobím svojho vzťahu ako i manželom, ktorí túžia svoj vzájomný vzťah prehĺbiť a objaviť väčšiu jednotu medzi sebou.

Program sa začína v utorok 9. apríla podvečer a končí v nedeľu 14. apríla obedom.

Je dôležité, aby sa celého programu zúčastnili obaja manželia. Program sa koná bez účasti detí. 

Vaše otázky vám radi zodpovieme na tel. čísle: 0902 125 410.

 

 

Kríza je ako chôdza po schodoch. Keď máme jednu nohu zdvihnutú, aby dosiahla na vyšší schod, sme v neistote a náchýlní spadnúť. Je však momentom rastu, prechodu do „vyššieho levelu“ vzťahu. Najdôležitejšie je nestratiť chuť krízu prekonať a niekedy na to potrebujeme ľudí, ktorí sú ochotní prejsť touto tmou s nami...

 

PRIHLÁŠKA

 

**************************************************************************************************

Reflexia bývalých účastníkov:

Aj skúsený plavec sa môže začať topiť. Vzdiali sa, ostane sám, príde únava, nedostatok síl, zdravotné komplikácie...
Niečo podobné sa stalo i v našom manželstve. Časté nedorozumenia, podozrievanie, žiarlivosť, rozdielne názory a hádky nás stále viac  a viac od seba  vzďaľovali, uberali o sily, dôveru a lásku. Ďakujeme priateľom, ktorí to preživali s nami a ponúkli nám pozvanie na toto stretnutie.
Boli to vzácne dni. Konečne sme sa my dvaja zastavili,  mohli sa pozrieť na náš vzťah z rôznych uhlov pohľadu, mali priestor skúsiť pochopiť toho druhého, načúvať mu, ale i stíšiť sa pred Bohostánkom a odovzdať všetko Bohu. Citili sme z mnohých často aj veľmi bolestných skúseností ostatnych manželov, že aj oni prechádzajú ťažkosťami, ale nevzdávajú to. Oplatí sa bojovať! Ďakujeme vám, že nie sme sami!
Stretnutie bolo pre nás zastavením, povzbudením a pomocnou rukou pre našu LÁSKU a DÔVERU, o ktorú chceme bojovať zo všetkych síl.

P+A