Napísali o nás...

 

Katolícke noviny

 

Marta Majerčáková

Rodinkovo v Belušských Slatinách

 

Dom prijatia Rodinkovo v Belušských Slatinách, ktoré sa nachádza na území Žilinskej diecézy, vztýčilo vlajku „za rodinu“. ponúka vynikajúci duchovný, vzdelávací či turistický program... (celý článok)

 

 

 

Belušan

 

Roman Seko

Rodinkovo - miesto pre rodiny v Belušských Slatinách

 

Sú miesta, ktoré ľudia radi vyhľadávajú, inokedy zas akoby si nejaké miesto našlo nás. Prítomnosť neziskovej organizácie Familiae Locum - Rodinkovo na širšom území obce Beluša stojí akoby na priesečníku týchto skúseností. Zakladatelia Rodinkova v snahe nájsť objekt, ktorý by poskytol vhodné priestory pre rozmanité aktivity s rodinami, prešli rôzne oblasti. Nakoniec viaceré okolnosti rozhodli, že sa Rodinkovo zatiaľ dočasne usídlilo v bývalom Sanatóriu Matadoru Púchov v Belušských Slatinách... (celý článok)

 

 

Púchovské noviny

 

Marcela Filová

V Rodinkove v Belušských Slatinách zažívajú rodiny aktívny oddych

Nezisková organizácia Famile Locum - Rodinkovo bola založená v marci tohto roka a jej cieľom je podporovať stabilitu rodín vytváraním cenovo dostupných pobytových programov pre rodiny zameraných na spoločne strávený voľný čas... (celý článok)

 

 

 

Naša Žilinská diecéza

 

Zdeno Pupík

Rodina - pozvanie milovať

Je presvedčený, že najprirodzenejším a najlepším miestom, kde človek môže prijať ľudské aj kresťanské hodnoty, je rodina. O štúdiách v Ríme aj o Rodinkove sme sa zhovárali s Romanom Sekom, riaditeľom Sekcie pre rodinu Žilinskej diecézy... (celý článok)