Infolist Rodinkova 12-2021 

Drahé rodiny, milí priatelia a priaznivci Rodinkova,

Stále prežívame náročný čas ovplyvnený zložitými vonkajšími okolnosťami. Takéto obdobia však boli vždy v histórii Božieho ľudu príležitosťou zakúsiť mimoriadnu Božiu starostlivosť a spoznať ešte viac Jeho moc a dobrotu. Touto skúsenosťou žijeme aj my v Rodinkove, hoci stále nemôžeme byť naplno naplno reálnym Miestom prijatia. Napriek tomu sa však usilujeme nachádzať spôsoby, ako byť s vami  spojení a ako sa dať Bohu k dispozícii, aby sme mohli byť Jeho dobrými spolupracovníkmi pre dobro manželov a rodín. Teraz vám chceme ponúknuť niečo z ovocia tohto nášho úsilia. Prajem vám požehnaný čas Očakávania oslavy Narodenia nášho Pána a hlboké pokojné stretnutia s Ním, lebo On je verne s nami po všetky dni, ako to sám prisľúbil.

Roman Seko,
duchovný správca Rodinkova

 


Adventná ONLINE príprava pre deti „rodinkovských“ rodín

    Pozývame vás spolu s vašimi deťmi na pútavú online adventnú prípravu k sláveniu vianočného Tajomstva našej spásy, ktoré sa nám zjavilo v Ježišovom narodení. Počas prípravy budete mať možnosť rozprávať sa spolu ako rodina,  spolu s nami sa modliť a tiež si zasúťažiť a niečo pekné vyhrať. (Viac info...)

 

Víkendové manželské stretnutia 1. ONLINE

Milí manželia, aj v mimoriadnych okolnostiach je potrebné zápasiť o kvalitný spoločný čas zameraný na budovanie vášho vzťahu. 

Pozývame vás stráviť takýto čas, zameraný na osvieženie vášho manželstva,  v priebehu druhého decembrového víkendu (Viac info...)

 

Originálna vianočná pohľadnica gravírovaná do dreva

 Pripravili sme aj pre vás v našej dielničke krásne Vianočné pozdravy gravírované do dreva.  Jeden z dvoch druhov zároveň môže poslúžiť aj ako ozdoba na vianočný stromček a tiež magnetka napr. na chladničku, ktorá bude vašim blízkym a známym pripomínať vaše prianie počas celých Vianoc.  
(Viac info v Obchodíku Rodinkova)

 

Krásne Vianočné ozdoby s menami členov rodiny

Ponúkame vám Sadu vianočných ozdôb s posolstvom a tiež vianočné ozdoby s menami členov rodiny, vďaka ktorý môžete byť spojení s vašimi blízkymi aj napriek aktuálnym zložitým spoločenským okolnostiam.  Alebo nimi môžete potešiť vašich rodičov či starých rodičov, aby vedeli, že ste s nimi stále v spojení. (Viac info na www.vianocesrodinou.sk

Doručenie týchto ozdôb do Vianoc vieme garantovať len pre objednávky uskutočnené do 15. decembra.

 

Manželský kalendár 2022

Už si môžete objednať aj obľúbený manželský kalendár a to aj s menami konkrétnych manželov ako venovanie, napríklad s vlastnými alebo s menami vašich blízkych alebo známych manželov.

(Viac info na www.manzelskykalendar.sk)

 

Vianočná súťaž  s Obchodíkom rodinkova

Pripravili sme pre vás aj tento rok vianočnú  súťaž. Ak si v termíne 3. 12. 2021 - 3. 1. 2022 objednáte v Obchodíku Rodinkova tovar v hodnote 30-50 EUR, resp. 50 EUR a viac, budete automaticky zaradení do žrebovania o atraktívne ceny. (Viac info...)

 

Podporné doprevádzanie Rodinkova

Vedeli ste, že pri pravidelnom podporovaní Rodinkova môžete celú sumu podpory alebo aj viac získať späť v podobe zaujímavých bonusov a tým Rodinkovu veľmi pomôžete v tomto náročnom období?
Všetci naši podporovatelia majú napr. pri nákupoch v Obchodíku Rodinkova zľavu 30% a k tomu ďalšie bonusy. Pokiaľ nás aktuálna situácia nezasiahla negatívne vo finančnej oblasti a cítite sa v nej požehnaní, budeme vďační, keď s nami budete kráčať a podopierať nás aj týmto spôsobom. Vám, ktorí tak už verne a vytrvalo robíte nech Pán hojne prejavuje svoju štedrosť a hojnosť  svojho požehnania, o čo pre vás aj neustále prosíme.

K podporovateľom Rodinkova sa môžete pridať vyplnením T OHTO FORMULÁRA. Obratom Vám zašleme kód na zľavu 30% pre nákupy v našom Obchodíku. Prečítajte si viac aj o všetkých bonusoch pre našich prispievateľov.

ĎAKUJEME  VÁM!