Vaše vlastné podujatie v Rodinkove

V prípade, že by ste si chceli usporiadať v Rodinkove svoje vlastné podujatie s vlastným programom a využiť iba niektoré naše služby, Rodinkovo je otvorené aj takémuto druhu spolupráce.

Stačí ak zavoláte na telefónne číslo 0911 911 780 alebo napíšete na mail info@rodinkovo.sk a dohodneme sa na podrobnostiach.

Po prvotnej telefonickej alebo emailovej konzultácii nasleduje v prípade záujmu o pobyt a voľnej kapacity v Rodinkove predbežná rezerváciu pobytu. Pri nej je potrebné, aby zodpovedný za skupinu vyplnil formulár s predbežnými základnými údajmi o skupine:

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA POBYTU SKUPINY


Pokiaľ pobyt vybavuje jeden zástupca za celú skupinu, je nevyhnutné, aby pri potvrdení rezervácie vyplnil formulár s údajmi o jednotlivých účastníkoch resp. účastníckych rodinách, ktorý obdrží emailom.

Údaje do formulára je potrebné vyplniť za každého účastníka skupiny. Ako vedúci skupiny môžete požiadať jednotlivých účastníkov resp. účastnícke rodiny, aby si formulár vyplnili sami. V prípade potreby môžete postup konzultovavať emailovo (info@rodinkovo.sk) alebo telefonicky (0911 911 780) s p. Michaelou Nemcovou.

Ceny za ubytovanie, stravu a prenájom priestorov nájdete v aktuálnom cenníku.

FOTOGALÉRIA PRIESTOROV RODINKOVA