Kde nás nájdeteDom prijatia pre rodiny Rodinkovo sa nachádza v malebnom prostredí na rozhraní Považského podolia a Strážovských vrchov na úbočí zmiešaného lesa Belušských Slatín. Jeho poloha však neznamená, že je ťažko dostupný, práve naopak. Najbližší zjazd z diaľnice je vzdialený len 8 km a najbližšia autobusová zastávka sa nachádza cca 20 minút chôdze (1500 m) po lesnej asfaltovej ceste. Okrem toho do Belušských Slatín premáva denne niekoľko autobusových spojov zo železničnej stanice Púchov, ktorá je zastávkou všetkých rýchlikov na trase Bratislava - Košice resp. Košice - Bratislava. 

Polohu Rodinkova nájdete aj cez aplikáciu Mapy Google, stačí do mapy zadať ako cieľ "Rodinkovo" a ak máte v telefóne zapnuté mobilné dáta a GPS systém, môžete dať rovno vyhľadať trasu. Alebo si ju môžete sami podrobne pozrieť doma cez počítač. Ak Google mapy nepoužívate, možno Vám pomôže táto naša inštrukcia:

Keď pôjdete ku nám autom po diaľnici, odbočíte na výjazde Beluša, po cca 200 m odbočíte znova na Belušu mierne doprava (hlavná cesta pokračuje na Púchov), potom ešte raz na STOPke doľava, vojdete do Beluše, pôjdete stále cez obec po hlavnej ceste asi 2 km (sledujte značujete smer Mojtín alebo Belušské Slatiny) až kým vás dopravné značky neupozornia, že treba odbočiť VĽAVO (smer Belušské Slatiny, Mojtín).

Podjazdom prejdete popod diaľnicu do Belušských Slatín, potom ponad obec stále po hlavnej ceste až takmer nakoniec obce, kde uvidíte návestnú tabuľu "RODINKOVO". Vtedy je potrebné odbočiť doľava.

Nuž a potom je to už jednoduché. Po ceste popod zariadenie Slovenskej pošty sledujúc ďalšie tabuľky s označením RODINKOVO až na koniec asfaltovej cesty. Potom vojdete cez hlavnú bránu a zídete miernym kopčekom cca 200 m na parkovisko pred hlavný vchod Rodinkova. 

Keď pôjdete ku nám autobusom, tak je potrebné nastúpiť v Púchove na autobus, ktorý ide do Mojtína. Nuž a potom už len sledovať zastávky, prípadne sa opýtať vodiča, a vystúpiť na zastávke Belušské Slatiny pošta. Prejdete na druhú stranu hlavnej cesty, kde uvidíte asfaltovú cestu, ktorá vedie do doliny. Po tejto ceste treba kráčať cca 20 min. (1500 m) až na jej koniec, kde nájdete Rodinkovo.

GPS súradnice:

Zemepisná šírka 49° 1' 42.83'' S

Zemepisná dĺžka 18° 21' 50.69'' V