Program
Stojím(e) pri Rodinkove


Vďaka tomuto programu môžete podporiť dalšiu etapy obnovu Domu prijatia pre rodiny bez toho, aby ste zaťažili váš rodinný alebo osobný rozpočet.

Stačí ak každý mesiac odovzdáde zálohované obaly - plastové fľaše a plechpvky - spolupracovníkovi Rodinkova vopred dohodnutým spôsobom. 

Pri zapojení sa do programu Stojím pri Rodinkove už nebudete musieť stáť pri zálohomate ;) Ušetríte tak trochu svojho času a nemusíte "strážiť" bloček s potvrdením.

My urobíme túto prácu za vás a získané prostriedky použijeme na obnovu Rodinkova. Takýmto spôsobom sa môžete aj vy podieľať na službe Rodinkova manželom a rodinám a pomôcť nám, aby ju mohli robiť stále lepšie a pre ešte väčší okruh rodín.       

Dohodneme si s vami spôsob, ako si náš spolupracovník môže zálohované obaly prevziať priamo u vás doma resp. na inom vhodnom mieste, podľa toho, ako vám to bude lepšie vyhovovať. V nasledúcom krátkom formulári vyjadrite prosím vašu ochotu k zapojeniu sa d programu a pridajte pár informácií. Všetko ostatné si dohodneme v individuálnej telefonickej alebo emailovej komunikácii. 

ĎAKUJEME VÁM!