Poukaz

Pobytový poukaz
na podujatia v Rodinkove

Ďakujeme, že máte záujem podieľať sa na obnove ubytovacej časti Rodinkova nevyhnutnou výmenou elektroinštalácie a s ňou spojených rekonštrukčných prác získaním predplatených ubytovacích poukazov. 


Jeden pobytový poukaz budete môcť využiť k účasti na jednom podujatí počas jedného roka. V prípade, že vyjadríte záujem o viac ako tri pobytové poukazy, možete si uplatniť k účasti na podujatiach v Rodinkovedva dva z nich v priebehu jedného roka.

Hodnota jedného pobytového poukazu je 299,- € a zahŕňa víkendový pobyt pre päčlennú rodinu teda 5x lôžko počas dvojňového pobytu; 4x plná penzia pre dve dospelé osoby a 6x plná penzia pre tri deti. Pobytový poukaz je možné si uplatniť aj pri individuálnom víkendovom pobyte resp. na dvojdňový letný prázdninový pobyt, ktorý je možné si predĺžiť spojím viacerých poukazov alebo doplatiť rozdiel podľa aktuálneho cenníka Rodinkova. Pobytový poukaz nezahŕňa organizačný poplatok spojený s účasťou na niektorých formačných podujatiach, poukaz však bude možné využiť na úhradu ubytovania a stravy aj počas týchto formačných podujatí. 

V prípade, že prídete na podujatie s menším počtom detí, rozdiel vám v danom roku vrátime priamo na váš účet alebo formou dobropisu, ktorý budete môcť využiť napr. na úhradu organizačného polatku, ako zľavu na ďalšie podujatie alebo zaň získate Rodinkávu resp. niektorý z ďalších darčekových produktov Rodinkova.

V prípade, že prídete na podujatie s väčším počtom detí, nebudete platiť žiadny ďalší doplatok. Ubytovanie a stravu pre štrté a každé ďalšie dieťa získate ako poďakovanie Rodinkova za vašu účasť na jeho rozvoji.

Počas celého tohto obdobia budete mať možnosť využívať Bonusy pre podporovateľov služby Rodinkova manželom a rodinám.

ĎAKUJEME VÁM!


Ak je to pre vás jednoduchšie, môžete sa podieľať na rozvoji Rodinkova
pravidelnou mesačnou podporou.