prečo bonusy

Prečo Rodinkovo ponúka bonusy
v podobnej sume, akou je suma ročného príspevku?


Niektorí sa nás pýtajú, prečo ročné bonusy v sume podobnej výške ročného príspevku radšej nepoužijeme pre rozvoj Rodinkova. Odpoveď je jednoduchá. Bonusy, ktoré nerozdáme podporovateľom si nemôže Rodinkovo jednoducho "pripísať" na svoj účet. Bonusy, ktoré môžeme poskytnúť sú výsledkom tvorivých iniciatív, ktoré zahŕňajú napr. vyrokovanie množstevných zliav alebo úsporu, ktorú by inak nejaká spoločnosť musela vynaložiť na marketing alebo logistiku predaja svojich produktov v maloobchodnej sietí. 

Ak tieto prostriedky ušetrí, môže svoje produkty predať Rodinkovu za nižšiu sumu, a tak ich môžeme zase my ponúknuť našim podporovateľom so zľavou. Ku vám sa tak dostanú hodnotné produkty za nižšiu sumu a tým, čo ušetríte, sa do vášho rodinného rozpočtu môže vrátiť rovnaká suma peňazí, ktorou podporíte Rodinkovo. Tak sa tento proces stáva výhodným pre vás, aj pre nás. 

Ak sa cítite finančne požehnaní a podporujete službu Rodinkova vyššou sumou ako je hodnota bonusov, ktoré využijete, je to prejav vašej štedrosti a veľkorysosti, za ktorý sme mimoriadne vďační.

Okrem toho pripájame od tohto roku ešte jednu formu poďakovania. V prípade vášho záujmu prísť aspoň raz v roku na program do Rodinkova a posilniť seba alebo vaše manželstvo, budeme vás ako prvých informovať o pripravovaných podujatiach. Vy si tak môžete vybrať najvhodnejší program i čas pre vás a vašu rodinu. Nebudete sa musieť obávať, že sa na program nedostanete kvôli limitovanej kapacite priestorov Rodinkova.


* Rodinkovo môže v priebehu roka upraviť ponúkané bonusy závislé od externej spolupráce, keďže ide o spoluprácu so spoločnosťami, ktoré v priebehu roka tiež môžu upraviť svoje ceny služieb resp. výšku množstevných zliav poskytovaných Rodinkovu.