Manželstvo Misia Možná (MMM)

Program je zameraný na posilnenie manželstva hlavne cez prehĺbenie vzťahu manželov s Bohom. Účastníci majú možnosť cez autentické svedectvá spoločenstva manželov z farnosti Dolný Kubín počúvať o tom, ako je Boh živo prítomný v manželstvách, ktoré mu na to dajú priestor v bežnej každodennosti rodinného života. Je vhodný ako prevencia oslabenia vzťahov v rodine, ale aj ako nový impulz pre manželov, ktorí prežívajú ťažkosti v rôznych oblastiach manželského života. 

Program má tri časti. Druhá víkendovka je určená IBA pre tých, ktorí absolvovali I. časť a je zvlášť vhodná aj pre manželov, ktorí prežívajú ťažkosti v intímnej oblasti. Tretia víkendovka - pre tých, ktorí absolovali I. a II. - je zameraná na tému výchova detí, no NIE JE podmienkou, aby mali manželia absolvovaný program I. a II.

Program je štandardne organizovaný bez účastí detí.

Niektoré termíny sa organizujú aj s účasťou detí. Vtedy sa počas programu pre rodičov o deti staršie ako 3 roky postarajú animátori.

Pre rodičov s menšími deťmi, ktoré nebudú chcieť byť s animátormi ale s rodičmi, sú k dispozícii presklenné a ozvučené herne, odkiaľ je možné sledovať program.

Prihlášky na najbližšie voľné termíny:

12. - 14. apríl  2024 (MMM 3) - o výchove detí - kapacita naplnená, možnosť prihlásiť sa ako náhradníci


Fotogaléria